عرضه محصولات بهداشتی
خانه / ماسک فیلتردار / استعلام قیمت روز ماسک فیلتر دار در بازار

استعلام قیمت روز ماسک فیلتر دار در بازار

برای استعلام قیمت روز ماسک فیلتر دار در بازار می توانیم به سایت هایی که در این عرصه فعالیت می کنند مراجعه کنیم. این ماسک ها نسبت به دیگر ماسک ها مزیت های فراوانی دارند به خاطر همین مصرف آن ها در کشور بالا است. این محصول در اندازه و سایزهای مختلفی تولید و روانه بازارها می شود تا تمام گروه های سنی بتوانند از آن استفاده کنند.

استعلام قیمت روز ماسک فیلتر دار در بازار

مشخصات ماسک فیلتر دار مرغوب

مشخصات ماسک فیلتر دار مرغوبمشخصات ماسک فیلتر دار مرغوب شامل موارد زیر می شود:

 • از بهترین مواد اولیه ساخته شده باشند.
 • بهداشتی باشد.
 • به راحتی بتوان به وسیله این ماسک ها تنفس کرد.
 • هیچ گونه آلودگی از طریق این ماسک ها وارد ریه ها و دندان ها نشود.

این ماسک ها از محفظه ایی تشکیل شده اند که به راحتی هوا در داخل و خارج آن ها رد و بدل می شوند. این ماسک ها را باید مرتب تعویض کرد به عنوان نمونه اگر شما روزانه از این ماسک ها استفاده می کنید باید هر روز آن ها را تعویض کنید اما اگر هفته یک تا دو بار از این ماسک ها استفاده می کنید می توانید بعد از چند نوبت مصرف کردن آن ها را تعویض کنید.

اطلاع از قیمت ماسک فیلتر دار در بازار

اطلاع از قیمت ماسک فیلتر دار در بازاربرای اطلاع از قیمت ماسک فیلتر دار در بازار می توان به فروشگاه های اینترنتی که به عرضه این محصول مشغول اند مراجعه کرد و از قیمت این ماسک ها اطلاع یافت. بهترین ماسک برای آلودگی هوا ماسک های فیلتر دار هستند این ماسک ها نه تنها از ورود آلودگی ها به ریه ها جلوگیری می کنند بلکه می توانند کمک کنند تا انسان به راحتی تنفس کند و ورود و خروج اکسیژن از این محصولات به راحتی انجام می شود. این گونه ماسک ها را می توان در کارخانجات صنعتی که در معرض انواع آلودگی های شیمیایی هستند استفاده کرد. تولید کنندگان این محصول سعی کرده اند با ایجاد خلاقیت شکل و ظاهر این ماسک ها را بهبود ببخشند چون برخی از افراد به خاطر این که ممکن است با استفاده از این ماسک ها چهره ای آن ها زشت و نا مناسب شود سعی می کنند از این ماسک ها استفاده نکنند.

کارخانه ساخت انواع ماسک فیلتر دار

کارخانه ساخت انواع ماسک فیلتر دار کارخانه ساخت انواع ماسک فیلتر دار از بهترین مواد اولیه و مرغوب استفاده می کند تا بتواند محصولی با کیفیت و بهداشتی را تولید و به بازارها تزریق کند. ماسک های فیلتردار یا کارتریج دار از نظر شکل ظاهری به دو صورت نیم صورت و تمام صورت دسته بندی می شوند این ماسک ها از چشم ها در برابر مواد شیمیایی محافظت می کنند. از نمونه های ماسک های فیلتردار به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • ماسک های کنیستر یا ماسک های گازی : حجم ماده جذب موجود در این ماسک ها بیشتر از ماسک های کارتریج دار معمولی است و از نظر سایز هم بزرگتر از کنیستر ها می باشند این ماسک ها معمولا دارای دریچه های استنشاقی هستند.
 • ماسک کربن اکتیو یا پوشش داده شده با زغال فعال: این ماسک ها دارای پوشش کاغذی یا نمدی می باشند که برای حذف گازها، بخارها و گرد و خاک مورد استفاده قرار می گیرند.
 • ماسک های الکتریکی تصفیه کننده هوا: این ماسک ها از یک دمنده الکتریکی تشکیل شده اند که به استنشاق هوا کمک می کنند.
 • ماسک های نجات: این ماسک ها در مناطقی که خطر مسمومیت وجود دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

راه های خرید ماسک فیلتر دار درجه یک

راه های خرید ماسک فیلتر دار درجه یک راه های خرید ماسک فیلتر دار درجه یک شامل موارد زیر می شود:

 • ابتدا باید برندهای معتبر را شناخت.
 • برای خرید به سراغ فروشندگان صاحب نام رفت مانند تولید کننده، نمایندگی، مرکز فروش و….

ماسک فیلتر دار آزمایشگاهی یکی از نمونه های این ماسک ها می باشد که در آزمایشگاه های شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. ماسک فیلتر دار عمده را می توان از عمده فروشان مختلف این محصول تهیه کرد. ماسک های تولید شده در ایران از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارند به خاطر همین ما می توانیم برای محافظت از ریه های خود از این محصولات استفاده کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اطلاع از قیمت ماسک فیلتردار در سال ۹۸

امروزه استفاده از ماسک نانو و ماسک فیلتردار در شهر ها بزرگ که در آنها موضوع آلودگی هوا بسیار جدی می باشد، لازم و ضروری است. مهمترین وظیفه ماسک های تنفسی محافظت

پاسخی بگذارید