عرضه محصولات بهداشتی
خانه / زیرانداز بیمار / خریدار زیرانداز بیمار / عرضه مستقیم زیرانداز بیمار در کشور

خریدار زیرانداز بیمار / عرضه مستقیم زیرانداز بیمار در کشور

شرکت های تولید‌کننده زیرانداز بیمار، همواره به کمک شرکت‌های پخش و نمایندگی فروش زیرانداز بیمار، به عرضه مستقیم محصولات خود در سطح کشور پرداخته‌اند. خریدار زیرانداز بیمار می‌تواند با مراجعه حضوری یا غیر حضوری با مدیریت فروش شرکت تولید کننده یا مراکز پخش، خرید خود را به صورت عمده انجام دهد.

خریدار زیرانداز بیمار / عرضه مستقیم زیرانداز بیمار در کشور

بازار فروش زیرانداز بیمار در کشور

بازار فروش زیرانداز بیمار در کشورمصرف کننده‌ی بزرگ  زیرانداز بهداشتی، طبیعتا مراکز زیر می‌باشد:

 •  بیمارستان‌ها
 • مراکز درمانی
 • درمانگاه‌
 • آزمایشگاه‌
 • آسایشگاه سالمندان
 • داروخانه ها فروشگاه های لوازم پزشکی

البته ممکن است اشخاص هم برای مصرف شخصی، خریدار زیرانداز انفرادی، بهداشتی یا زیرانداز ضد آب باشند. بازار فروش زیرانداز بیمار، بازار پر رونقی است، عمدتا خرید این محصول در حجم بالا انجام می‌شود. بازار این کالا در دست برندهایی است که کالای خود را با کیفیت بالا و قیمت کمتر عرضه کنند. 

عرضه انواع زیرانداز بیمار در سراسر ایران

عرضه انواع زیرانداز بیمار در سراسر ایرانبر اساس نیاز مصرف‌کننده(بیمار)، زیرانداز های متفاوتی تولید و به بازار عرضه میشود. تولید کننده باید نیاز مصرف کننده کالای خود را بشناسد، و محصولی تولید کند تا تامین کننده نیاز مشتری بوده، رضایت او را جلب نماید.

علاوه بر کیفیت کالا، سایز زیرانداز، جنس، ضخامت و موارد دیگری در بهبود کاربری این کالا موثر خواهد بود.تعدادی از زیرانداز های تولید و عرضه شده در بازار به شرح زیر می باشد:  

 • زیرانداز اسفنجی
 • زیرانداز پلاستیکی
 • زیرانداز ضخیم (زیرانداز زخیم)
 • زیرانداز ضدآب 
 • زیرانداز انفرادی
 • زیرانداز بهداشتی

عرضه این محصولات در سراسر کشور توسط نمایندگی فروش یا مراکز پخش انجام می‌گیرد.همچنین سایت‌های اینترنتی و فروشگاه‌های آنلاین، خدمات معرفی و تبلیغ و فروش این کالاها را انجام داده، کالا را در حجم مورد نظر مشتری، به هر نقطه از ایران ارسال می‌نماید.

لیست قیمت انواع زیرانداز بیمار در بازار

لیست قیمت انواع زیرانداز بیمار در بازاراگر فروشنده زیرانداز بیمار هستید، یا قصد خرید زیرانداز عمده را دارید، برای اطلاع از لیست قیمت انواع زیرانداز بیمار، بهتر است سری به سایت های اینترنتی بزنید، ‌از آخرین قیمتها مطلع شوید. البته ممکن است سایت‌ها برای جذب مشتری بیشتر قیمت‌های واقعی را اعلام نکنند، پس می‌توان با تماس با دفتر مدیر فروش شرکت از لیست قیمت ها مطلع شوید.

معمولا تولیدکننده با توجه به قیمت مواد اولیه ای که خریداری کرده و دیگر هزینه هایی که در جهت تولید این کالا متحمل شده، قیمت زیرانداز بیمار را تعیین می‌کند. اما از آنجا که نرخ ارز در بازار ایران به دلایلی دچار نوسان است، قیمت این محصول در بازار متغیر است.

واردات زیرانداز بیمار به ایران

واردات زیرانداز بیمار به ایرانبرندهای متعدد داخلی تولید زیرانداز بیمار را در کنار دیگر محصولات بهداشتی در کشور انجام می‌دهند، و محصولات خود را به بازار داخلی عرضه می‌کنند. در کنار این برندهای داخلی، چندین برند خارجی معروف  هم در بازار دیده می‌شوند، که مشتریان خود را دارند.

واردات زیرانداز بیمار به ایران، نه تنها به تولید داخل آسیب نمی‌رسانند، بلکه باعث ایجاد جو رقابتی در بازار شده، تولید کنندگان داخلی در جهت بالا بردن کیفیت کالای خود به سطح استانداردهای جهانی و گرفتن مهر های تایید، گام بر دارند، با افزایش تولید و کاهش قیمت دراین بازار گام بردارند.

نکات مهم در خرید زیرانداز بیمار درجه یک

نکات مهم در خرید زیرانداز بیمار درجه یکهمان طور که می‌دانید شرکت ها و برندهای زیادی  در زمینه تولید زیرانداز بیمار، فعالیت دارند. تولید کننده با شناسایی نیاز مصرف کننده( بیمار)، تولیدات متفاوت با کاربری مختلف در زمینه زیرانداز بیمار، برای مصرف کننده طراحی  و تولید می‌کند. به این ترتیب در هزینه تولید صرفه جویی نموده، محصولات خود را با کیفیتهای متنوع به بازار عرضه می‌نماید. 

 • مصرف کننده نیز با صرف هزینه کمتر کالای مورد نیاز خود را خریداری می‌کند.
 • زیر انداز بیمار درجه یک در سایزهای مختلف جهت استفاده  کودک یا بزرگسال طراحی شود.
 • ضخامت زیر انداز می‌تواند متفاوت باشد.
 • قابلیت جذب آب ، یا ضد آب بودن زیرانداز برای مصرف کننده می‌تواند گزینه مهمی در انتخاب باشد.
 • جنس زیرانداز نیز یک گزینه موثر در انتخاب مصرف کننده باشد، همینطور تولید کننده می‌تواند با استفاده از جنس های متفاوت تنوع محصول را بالا ببرد.مثل زیرانداز پلاستیکی، پنبه ای، کاغذی…
 • در صورت لزوم برای کاربردهای مختلف ضد آلرژی بودن زیر انداز توسط مصرف کننده مد نظر گرفته شود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خرید و فروش زیر انداز بیمار در بازار

برای آگاهی از  قیمت خرید و فروش زیر انداز بیمار می توان به وب سایت های اینترنتی مراجعه کرد. سایت های اینترنتی به دلیل آنلاین بودن آخرین قیمت این محصول را گزارش

پاسخی بگذارید