عرضه محصولات بهداشتی
خانه / پوشک بزرگسال / فروشگاه پوشک بزرگسال در تهران

فروشگاه پوشک بزرگسال در تهران

با بالا رفتن سن بی اختیاری ادرار و مدفوع در بزرگسالان به دلیل ناتوانی جسمی امری عادی است.

بهترین راه حل برای حل این مشکل استفاده از پوشک برای افراد می باشد که می توان آن را از فروشگاه پوشک بزرگسال تهیه نمود.

فروشگاه پوشک بزرگسال در تهران

مراکز معتبر فروش پوشک بزرگسال در کشور

مراکز معتبر فروش پوشک بزرگسال در کشور انواع پوشک بزرگسال به شرح زیر می باشد:

  • پوشک چسبی
  • پوشک شورتی

پوشک چسبی مانند پوشک نوزادان است که در اطراف آن دو چسب وجود دارد که می توان به راحتی آن را باز و بسته کرد.

اما پوشک شورتی مناسب برای مردان و زنان است و این نوع پوشک همانند شورت می باشد و از روی لباس اصلا مشخص نیست و به دلیل جذب بالایی که دارد نم نمی زند و در سایز های مختلف وجود دارد که می توان با خیال راحت از آن استفاده نمود.

مراکز معتبر گوناگونی برای فروش پوشک بزرگسال ارزان در کشور وجود دارد که می توان هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی آن را خریداری نمود.

خرید پوشک بزرگسال از برندهای معروف

آمار بیماری در بزرگسالان و حتی جوانان روز به روز در حال افزایش است و استفاده از پوشک امری طبیعی به شمار می رود.

پوشک بزرگسالان یکی از اولین محصولاتی است که به بیماران و افراد سالخورده ای که نیاز به مراقبت دارند توصیه می شود.

پوشک های مختلفی با برند های گوناگون و در سایز های مختلف وجود دارد که مواد سازنده ی آن ها نیز می تواند متفاوت باشد برای آن که افراد تحت مراقبت بتوانند وضعیت ممکن خود را بدون هیچ گونه خجالت و ناراحتی قبول کنند بهترین راه حل این است که یک پوشک با برند مناسب انتخاب کرده و بدون هیچ گونه نگرانی شیوه ی زندگی راحت و سالم خود را ادامه دهند.

پوشک باید جوری باشد که خیال فرد را راحت کند تا فرد بتواند مدت طولانی بدون این که احساس خیسی کند از خود راحت باشد.

پوشک بزرگسالان شاید در زمانی که تازه به بازار آمد به ندرت از آن استفاده میشد اما امروزه با درک بیشتر این موضوع مردم دریافتند که استفاده از این وسیله چقدر برایشان راحت بوده و میتوان احتمال ایجاد اتفاقات را تا حد ممکن کاهش داد.

افراد کهنسال و بیمارانی  که توانایی حرکت کردن  را ندارند میتوانند با استفاده از این نوع پوشک بدون هیچ دغدغه فکری به روند زندگی خود ادامه دهند.

تولید پوشک بزرگسال با بهترین مواد اولیه

تولید پوشک بزرگسال با بهترین مواد اولیه

  • به خروج غیر ارادی ادرار از بدن بی اختیاری ادرار گویند که حدود ۱۰ درصد از مردم جهان به این مشکل مبتلا هستند و از آن رنج می برند. 

یک پوشک باید ایمنی لازم را برای فرد فراهم کند تا فرد بتواند مدت طولانی از آن استفاده کند. یک پوشک مناسب باید شرایط زیر را دارا باشد:

  • دارای لایه های باز دارنده در اطراف پوشک باشد.
  • باید بتواند برای مدت طولانی بدن فرد را خشک نگه دارد.
  • مهم ترین مسئله شکل پوشک است که به طور درست بر روی بدن قرار گیرد.

افرادی که به هر دلیلی نمی توانند ادرار و مدفوع خود را نگه دارند یا توانایی رفتن به توالت را ندارند می توانند از پوشک استفاده کنند یا زنانی تازه زایمان کرده و توانایی راه رفتن را ندارند استفاده از پوشک گزینه ی مناسبی برای این گونه افراد می باشد. برخی از افراد هنگام عطسه کردن٬ خنده ی شدید یا نرسیدن به موقع در توالت نیز دارای ترشحات ادراری می باشند این حجم کم از ادرار نیز می تواند باعث نم زدگی لباس و ایجاد انزوا در فرد شود. پوشک بزرگسال بسیار ارزشمند است و فرد هنگام رفتن به مهمانی و مجالس می تواند بدون هیچ دغدغه و نگرانی از آن استفاده کند و علاوه بر همه ی این ها به بهبود نظافت و تمیز ماندن بدن فرد نیز کمک بسیاری می کند.

خرید پوشک بزرگسال عمده خیال فرد را برای مدت طولانی راحت می کند تا از تمام شدن پوشک خود هراسی نداشته باشد و خرید اینترنتی بهترین راه حل برای افرادی که مشکل جسمی دارند می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین قیمت پوشک بزرگسال در بازار کشور

تا چند سال پيش پوشك ها تنها در سايز بچه ها بودند اما امروزه به دليل  نيازى كه خيلى از افراد به اين وسيله پيدا كرده اند پوشك در سايز هاى بزرگ نيز توليد شده است ك

پاسخی بگذارید