عرضه محصولات بهداشتی
خانه / پوشک بزرگسال / فروش عمده پوشک مرغوب بزرگسال در بازار

فروش عمده پوشک مرغوب بزرگسال در بازار

فروش عمده پوشک بزرگسال در بازار در کلیه شهر های کشور با ضمانت انجام می شود. پوشک بزرگسال را در شرایطی استفاده می کنند که فرد یکی از این شرایط را دارد:  به هر دلیلی بی اختیاری در ادرار دارد، اسهال شدید دارد، اختلالات تحرکی دارد، خونریزی های شدید دوران زایمان یا قبل از یائسگی دارد و یا بر اثر بیماری یا جراحی قادر به اجابت مزاج نیست و یا هر دلیل دیگری.

فروش عمده پوشک مرغوب بزرگسال در بازار

فروش عمده پوشک بزرگسال با قیمت های بی نظیر

 فروش عمده پوشک بزرگسال با قیمت های بی نظیر

پوشک فقط برای استفاده کودکان نیست و افراد بزرگسال نیز تحت شرایطی که در آن قرار می گیرند، قادر به کنترل ادرار و مدفوع خود نیستند و باید از پوشک بزرگسال  که مخصوص بزرگسالان تولید شده است، استفاده کنند. پوشک بزرگسال برای راحتی بیمار و مراقبانش محصولی کمک کننده است. این محصول بسیار کاربردی بوده و در بسته های چند تایی عرضه می شود. پوشک بزرگسال در چند نوع تولید می شود: چسبی ، شورتی و قابل شستشو.  نوع شورتی آن دارای دو نوار چسب است که در گوشه های پوشک قرار می گیرد که وقتی بخواهند این پوشک ها را باز و بسته کنند این کار به راحتی انجام گیرد. پوشک بزرگسال شورتی مانند شورت پوشیده می شود و قدرت جذب بیشتری نسبت به نوع چسبی آن دارد. استفاده از این پوشک ها برای بیمار بسیار راحت تر است. پوشک های قابل شستشو نیز که از اسمش هم پیداست می توان آن را شست و دوباره استفاده کرد. خرید پوشک بزرگسال ارزان در فروشگاه های زیادی به صورت فله ای امکان پذیر است. پوشک بزرگسال با برند ها و مارک های مختلف ایرانی و خارجی انجام می گیرد. پوشک بزرگسال برای خانم ها و آقایان با سایز بندی های مختلف تولید شده است.

خرید عمده و ارزان پوشک بزرگسال

انتخاب بهترین مارک پوشک بزرگسال به عوامل زیر بستگی دارد:

  1. سایز مناسب داشته باشد. در اینجا منظور دور کمر است و سایز شلوار مهم نیست.
  2. شکل و اندازه بدن در انتخاب پوشک تاثیر گذار است.
  3. میزان جذب انواع پوشک متفاوت است بنا بر این تعیین میزان شدت ادرار یا مدفوع و حجم آن امری ضروری است.
  4. میزان سازگاری یک پوشک در افراد مختلف فرق می کند یعنی یک نوع پوشک اگر برای فردی مناسب باشد ممکن برای دیگری مناسب نباشد. 
  5. پوشک باید مناسب بدن باشد تا از هرگونه نشت جلوگیری به عمل آید.

پوشک بزرگسال باید مانع ایجاد باکتری و ویروس در بدن گردد و همانند لباس زیر باشد و برجستگی های اضافی نداشته باشد. ایجاد صدا نکند. قابل انعطاف و نرم و لطیف باشد. در کنار کیفیت پوشک و جذب بالای آن و ضد حساسیت بودن آن یک مقوله دیگر مطرح است و آن این که پوشک مورد استفاده باید مقرون به صرفه باشد. تا بتوان با خیال راحت از آن استفاده کرد.

فروشگاه تهیه پوشک بزرگسال به قیمت عمده

فروشگاه تهیه پوشک بزرگسال به قیمت عمده

با پیشرفت فناوری خرید عمده پوشک بزرگسالان را می توان با صرف کم ترین وقت به صورت مستقیم انجام داد. پوشک بزرگسال بر حسب نوع برند آن در اندازه های مختلفی تولید می شود. این سایز بندی ها شامل خیلی کوچک، کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ می شود. مراکز زیادی برای عرضه انواع پوشک به صورت عمده وجود دارد. در این مراکز پوشک بزرگسالان به صورت عمده با قیمت پایین و کیفیت بالا و کاملا بهداشتی به فروش می رسد.

چند نمونه از پوشک های چسبی بزرگسالان که ساخت ایران می باشند، پوشک ایزی لایف، پوشک پنبه ریز، پوشک کمرو، پوشک پاراسل، پوشک آرامیس (پارادیس) و پوشک مبارک. و چند نمونه دیگر که ساخت کشور های دیگر می باشد: پوشک فرم آبنا، پوشک جولی، پوشک گلوری، پوشک گیگلز و پوشک تنا. چند نمونه از پوشک های بزرگسال شورتی هم عبارتند از: پوشک آبنا، پوشک دافی، پوشک تنا، پوشک هارتمن، پوشک گیگلز، پوشک جان پد، پوشک کرولی و پوشک بزرگسال نینو.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین قیمت پوشک بزرگسال در بازار کشور

تا چند سال پيش پوشك ها تنها در سايز بچه ها بودند اما امروزه به دليل  نيازى كه خيلى از افراد به اين وسيله پيدا كرده اند پوشك در سايز هاى بزرگ نيز توليد شده است ك

پاسخی بگذارید