عرضه محصولات بهداشتی
خانه / ماسک یکبار مصرف / فروش ماسک یکبار مصرف / برترین برند تولید کننده ماسک در ایران

فروش ماسک یکبار مصرف / برترین برند تولید کننده ماسک در ایران

ماسک یک وسیله ی بهداشتی است که در بعضی مواقع گذاشتن آن برای سلامتی مهم و حیاتی است. وقتی هوا آلوده می شود با نفس کشیدن به راحتی ذرات معلق وارد شش و ریه ها می شوند. در مکان هایی که گردو غبار زیاد است استفاده از ماسک ضروری است. ماسک ها انواع مختلف دارند که معمولا یکبار مصرف هستند. بعد از یک بار استفاده از ماسک بهتر است آن را دور بیندازیم، زیرا آلودگی و گردو غباری که در فیلتر آن جمع شده اند، هوای سمی را وارد بدنمان می کنند. فروش ماسک یکبار مصرف تقریبا در همه ی داروخانه های کشور وجود دارد.

فروش ماسک یکبار مصرف / برترین برند تولید کننده ماسک در ایران

خرید و فروش عمده انواع ماسک یکبارمصرف

خرید و فروش عمده انواع ماسک یکبارمصرف ماسک کشدار یک ماسک معمولی و رایج است که بسیار پرکاربرد است. کارگری که در یک کارخانه ی چوب کار میکند، و یا پرسنلی که در یک آزمایشگاه کار می کند و با مواد شیمیایی و سمی سروکار دارد الزامیست که از ماسک استفاده کند.

در هوای آلوده مانند هوای تهران که آلاینده های سمی در آن وجود دارند استفاده از ماسک برای پیشگیری از آلرژی و آسم ضروری می باشد. خرید ماسک برای هر شهروند در تهران یک امر ضروریست. خرید و فروش عمده ی ماسک توسط دارو خانه ها،شرکت ها و کارخانه جات صورت می گیرد. ماسک های فیلتر دار در مواقعی که درجه ی آلودگی هوا بالاست کاربرد دارد.

شرکت های تولیدی انواع ماسک یکبار مصرف در ایران

شرکت های تولیدی انواع ماسک یکبار مصرف در ایران تولیدی ماسک یکبارمصرف انواع ماسک ها را تولید می کند. ماسک هایی که در اتاق عمل و توسط پزشک ها استفاده می شوند ماسک های سه لایه هستند. ماسک هایی که توسط یک پرسنل در کارخانه ام دی اف سازی استفاده می شود از نوع فیلتر دار است. فروشنده ماسک به صورت عمده، این محصول را در بسته بندی بهداشتی و استاندارد به مشتریان خود تحویل می دهد.

عوامل موثر در قیمت گذاری ماسک یکبارمصرف

عوامل موثر در قیمت گذاری ماسک یکبارمصرف قیمت ماسک با توجه به نوع و کیفیت آن متفاوت می باشد. ماسک یک محصول پرکاربرد است و تولید آن در ایران بسیار زیاد می باشد. کیفیت آن نسبت به نوع پارچه و فیلتری که در آن استفاده شده است درجه بندی می شود.

ماسک ها با توجه به نوع آلاینده به مدل های مختلفی تقسیم می شوند. مدت زمان استفاده از ماسک معمولا هشت ساعت است. آلودگی هوا می تواند پیامدهای کوتاه مدت و بلند مدت درفرد به جا بگذارد. هرساله تعداد زیادی به خاطر آلودگی ها،  به علت بیماری های آسم،بیماری های تنفسی و حملات قلبی جان خود را از دست می دهند. هوای آلوده برای کودکان،سالمندان و زنان باردار بسیار خطرناک است و جان آن ها را به خطر می اندازد.

نکات مهم در خرید ماسک یکبارمصرف باکیفیت

نکات مهم در خرید ماسک یکبارمصرف باکیفیت برای خرید یک ماسک با کیفیت باید یک ماسک ضدحساسیت انتخاب کرد. ماسک خوب باید هوا را به خوبی تصفیه کند و نگذارد ذرات آلوده وارد بدنمان شوند.

ماسک ها انواع مختلفی دارند:

  • ماسک تصفیه کننده هوا یا ماسک های تنفسی که انواع مختلفی دارند.
  • ماسک های هوا رسان که این ماسک ها نیز تنفسی محسوب می شوند.

ماسک هایی که ذرات گرد و غبار و مواد سمی موجود در هوا را به دام می اندازند نوعی ماسک تنفسی تصفیه ی هوا به شمار می روند.

بازار عرضه ماسک یکبارمصرف درجه یک در تهران

بازار عرضه ماسک یکبارمصرف درجه یک در تهران عرضه ماسک در تهران به شهرهای مختلف ایران صورت می گیرد. پخش و توزیع ماسک های درجه یک با قیمت ارزان به سراسر کشور انجام می شود. برای تهیه ی ماسک با کیفیت و ارزان  می توانید به تولیدی ها و یا فروشگاه های لوازم بهداشتی مراجعه کنید. ماسک های تصفیه ی هوا یکی از پرکاربرد ترین ماسک ها می باشند و تولید این نوع ماسک ها بسیار زیاد تر از انواع دیگر آن می باشد.

در یک کارخانه ی تولید روغن استفاده از ماسکی که ذرات روغن را جذب کند بسیار ضروریست. معمولا بهداشت به کارخانه ها تذکر می دهد که حتما ماسک را هر روزه به پرسنل خود بدهند تا سلامتشان به خطر نیفتد. اگر در شهری زندگی می کنیم که اکثر روزهای سال هوا آلوده است بهتر است ماسک تصفیه هوای باکیفیت از فروشگاه های معتبر خریداری کرده و استفاده کنیم. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت ماسک یکبار مصرف در بازار های ایران

ماسک یکبار مصرف و دستکش های یک بار مصرف دوتا از وسایلی هستند که روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. همان طور که خود شما نیز شاهد هستید، استفاده از ماسک

پاسخی بگذارید