عرضه محصولات بهداشتی
خانه / زیرانداز بیمار / قیمت خرید زیر انداز بیمار با کیفیت در کشور

قیمت خرید زیر انداز بیمار با کیفیت در کشور

زیر انداز بیمار یا دروشیت یکی از لوازم بهداشتی مهم برای بیماران به شمار می رود. زیرانداز بهداشتی برای بیمار یکی از وسایل مهم است که در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی، مراکز نگهداری از سالمندان مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از بیماران نیاز به استراحت مطلق دارند تا بهبودی کامل خود را به دست بیاورند. این زیر انداز ها دارای دو لایه هستند که یکی پنبه ای و دیگری پلاستیکی می باشد. طرف پنبه ای آب  را به خود جذب می کند و طرف دیگر مانع از انتقال آب به دیگر مناطق می شود. در کشور مراکز متعددی تولید این محصول را انجام می دهند با مراجعه به آنها و یا نمایندگی های فروش می توانید قیمت خرید زیر انداز بیمار با کیفیت را به دست بیاورید.

قیمت خرید زیر انداز بیمار با کیفیت در کشور

مشخصات بهترین نوع زیرانداز بیمار

مشخصات بهترین نوع زیرانداز بیمار این زیر انداز ها باید کاملا بهداشتی و استریل باشند تا بیماران دچار مشکی و یا ناراحتی نشوند. آنها یکبار مصرف هستند و هر کدام از آنها مختص به یک بیمار می باشد به همین دلیل مصرف بالایی را از آن خود کرده است. از مشخصات آن می توان به دو رنگ سبز و آبی آن اشاره کرد.

بهترین نمونه ها به گونه ای هستند که قابلیت جذب پنبه ها بسیار بالا است و طرف پلاستیکی آن به گونه ای است که از زیر پا لیز نمی خورد و بیمار را آزار نمی دهد. با مراجعه به مراکز فروش و کم و گرفته و از همه فروشندگان می توانید این مشخصات را به دست آورده و آگاهی خود را بالا ببرید.

فروش زیرانداز بیمارستانی به صورت عمده

 فروش زیرانداز بیمارستانی به صورت عمده تولید کنندگان اولین فروشندگان هستن. که محصول را به صورت عمده وارد بازار ها می کنند و در اختیار نمایندگی ها و مراکز بزرگ می گذارند. فروش این محصول به صورت عمده با قیمت های کمتری همراه است از این رو مشتریان خرید های عمده را ترجیح می دهند. 

بیمارستان ها خریداران تراز اول این زیر انداز ها هستند، آنها برای اکثر بیماران خود مانند سالمندان از این نمونه ها استفاده می کنند. فروش عمده زیرانداز بیمار با قیمت های فوق العاده زمینه شده است برای رشد کارخانه ها. بهداشتی بودن زیر انداز یکبار مصرف بیمار اهمیت زیادی دارد، به همین خاطر همان گونه که از نامشان مشخص است فقط قابل استفاده برای یک شخص هستند.

صادرات زیرانداز بیمارستانی در ایران

صادرات زیرانداز بیمارستانی در ایران کیفت بالا و قیمت مناسب زیر انداز های بیمارستانی ایرانی موجب شده تا کشور های زیادی خواهان آنها شوند. همین امر موجب شده تا شرکت های بازرگانی به رقابت با یکدیگر برخواسته و آنها را به دیگر کشور ها نیز صادر نمایند. صادرات این محصول را شرکت های بازرگانی معتبری انجام می دهند که دارای مجوز وزارت بهداشت هستند.

صادر کننده باید دقت کند که بهترین نمونه ها را مطابق با نیاز مشتریان خارجی نخی نموده و در بسته بندی های مقاوم قرار داده و برای آنها صادر کنند.  تجارت این کالا سود کلامی را برای تجار به ارمغان آورده و کمک شایانی به اقتصاد کشور کرده است. تولید کننده زیرانداز بیمار با کیفیت ترین و بهترین نمونه ها را برای صادر کردن تهیه و بسته بندی می کند. 

نمایندگی خرید انواع زیر انداز بیمارستانی مرغوب

نمایندگی خرید انواع زیر انداز بیمارستانی مرغوب هر کارخانه برای فروش بیشتر و دسترسی راحت تر مشتریان به این کالا نمایندگی هایی را در هر شهر قرار داده اند که از طریق آنها کارهایی مانند: 

  • تبلیغات
  • ثبت سفارش
  • فروش
  • تحویل سفارش
  • ارائه قیمت

را انجام می دهند. با مراجعه به این نمایندگی ها می توانید خریدی مقرون و به صرفه را داشته باشید زیرا آنها محصول را به صورت مستقیم از کارخانه به مشتری ارائه می دهند. در اصل آنها واسطه ای میان تولید کننده و خریدار هستند. در این مراکز لیست هایی وجود دارد که در آنها قیمت زیرانداز بیمارستانی به صورت دقیق ذکر شده است. برای خرید زیر انداز مرغوب به سراغ مراکز معتبر بروید تا برترین برند ها را تهیه و مصرف کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خرید و فروش زیر انداز بیمار در بازار

برای آگاهی از  قیمت خرید و فروش زیر انداز بیمار می توان به وب سایت های اینترنتی مراجعه کرد. سایت های اینترنتی به دلیل آنلاین بودن آخرین قیمت این محصول را گزارش

پاسخی بگذارید