عرضه محصولات بهداشتی
خانه / ماسک فیلتردار / قیمت روز ماسک فیلتردار آزمایشگاهی در بازار

قیمت روز ماسک فیلتردار آزمایشگاهی در بازار

دستگاه تنفس یکی از مهم ترین دستگاه های بدن می باشد. محافظت از این عضو بدن در برابر جو های خطرناک (ذرات گرد و غبار، دود های خطرناک، بخار ها، گاز ها و ارگانیسم های موجود در هوا) امری بسیار مهم است. انواع ماسک تنفسی کمک می کند که بتوانیم از ورود این ذرات به درون دستگاه تنفسی جلوگیری کنیم. قیمت روز ماسک فیلتردار توسط مراکز فروش اعلام می گردد. این مراکز شامل نمایندگی ها و فروشگاه های آنلاین اینترنتی می باشد.

قیمت روز ماسک فیلتردار آزمایشگاهی در بازار

تولید انواع ماسک تنفسی فیلتردار با لایه نانو الیاف

تولید انواع ماسک تنفسی فیلتردار با لایه نانو الیاف

به طور کلی می توان محافظت از دستگاه تنفسی را به دو روش زیر انجام داد: 

  1. ماسک فیلتر کننده جو آلوده که منبع تغذیه آن متناوب از تنفس فرد تامین می شود، که در هر گروه از این ماسک ها تکنیک های مخصوصی برای کاهش یا از بین بردن آلاینده های ناشی از هوا استفاده می شود.
  2. ماسک های تصفیه هوای یک بار مصرف و ارزان قیمت، که‌اغلب به عنوان ماسک گرد و غبار به مدل های قابل استفاده مجدد بیشتر با کاتریج های قابل تعویض گفته می شود که بعضا آن ها را با نام ماسک گازی می شناسند.

نوعی از ماسک ها که امروزه بسیار پر مصرف شده است، ماسک تولید شده از الیاف نانو می باشد. وجود لایه نانو در این ماسک سبب شده که ذرات مضر میکرونی نتوانند وارد دستگاه تنفس انسان شوند. این ماسک به طور استاندارد در شش لایه سوپاپ، لایه میانی نانو الیاف با دیافراگم سیلیکونی تولید می شود.

تولید انواع ماسک تنفس فیلتردار با لایه نانو الیاف پیشرفت چشمگیری داشته است و روز به روز انواع جدیدی از ماسک بهداشتی فیلتردار پدید می آید.

فروش عمده ماسک بهداشتی فیلتردار با کمترین و ارزانترین قیمت

فروش عمده ماسک بهداشتی فیلتردار با کمترین و ارزانترین قیمت

تنفس شما بسته به نوع و میزان آلودگی موجود در محل کار، به انواع مختلفی از ماسک تنفسی طرح دار نیاز دارید. به عنوان مثال ماسک تمام صورت برای حفاظت چشم ها در برابر مواد شیمیایی است که علاوه بر دستگاه تنفسی، چشم ها را نیز در برابر خطرات محافظت می کند.

ماسک بهداشتی فیلتردار نیمی از صورت را پوشش می دهد. روی این ماسک دو محفظه برای قرار گیری فیلتر های مخصوص تعبیه شده است.

فروش عمده ماسک بهداشتی فیلتر دار با کمترین و ارزانترین قیمت توسط فروشگاه های آنلاین صورت می گیرد.

ماسک تنفسی سوپاپ دار ویژه بزرگسالان

ماسک تنفسی سوپاپ دار ویژه بزرگسالان

ماسک ویژه تنفس با شیر بازدم برای جلوگیری از استنشاق گرد و غبار، باکتری ها و ویروس هایی که سبب بیماری های واگیر دار و غیر واگیر دار می شوند، طراحی شده است. ماسک تنفسی سوپاپ دار مجهز به دریچه باز دم است که به شما اجازه می دهد تا نفس پوشنده بدون اجازه ورود ذرات موجود در هوا از ماسک فرار کنند‌.

این دریچه به کاهش رطوبت و گرما در داخل ماسک به فرد مصرف کننده در هنگام استفاده احساس راحتی می بخشد.

خرید ماسک تنفسی از این فروشگاه ها بسیار آسان و کم‌ دردسر می باشد. تنها کافیست شما به شبکه گسترده اینترنت دسترسی داشته باشید، آنگاه می توانید در کمترین زمان حجم گسترده ای از خرید را انجام دهید.

قیمت روز انواع ماسک تنفسی در بازار

قیمت روز انواع ماسک تنفسی در بازار

قیمت ماسک فیلتردار بر حسب نوع مصرف، برای مصرف در معرض مواد شیمیایی، گرد و غبار، مواد اسیدی و… تعیین می شود.

ماسک های ویژه تنفس عمدتا به دو گروه ماسک تصفیه کننده هوا و ماسک رساننده هوای اتمسفری تقسیم می شوند.

ازانواع ماسک‌ می توان‌ به موارد‌‌‌‌‌‌ زیر اشاره کرد:

  • ماسک گازی
  • ماسک‌ حاوی کارتیرج شیمیایی( ماسک فیلتر دار و ماسک گازی )
  • ماسک‌کاغذی با پوشش ذغال فعال

خرید انواع ماسک تنفسی در مدل های مختلف

خرید انواع ماسک تنفسی در مدل های مختلف

وجود مدل های مختلف ماسک تنفسی خریداران را درچار سردرگمی می کند. چنانچه اگر قصد خرید یک ماسک فیلتردار سه لایه را دارید بهتر است به مراکزی مراجعه کنید که تمامی مدل های مختلف این محصول را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

بهترین گزینه برای خرید انواع ماسک تنفسی در مدل های مختلف، نمایندگی ها و فروشگاه های آنلاین می باشد. این مراکز فروش همواره به دنبال جذب مشتریان بیشتر بوده اند و همواره به دنبال راه های جدیدی برای حلب رضایت مشتریان خود هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اطلاع از قیمت ماسک فیلتردار در سال ۹۸

امروزه استفاده از ماسک نانو و ماسک فیلتردار در شهر ها بزرگ که در آنها موضوع آلودگی هوا بسیار جدی می باشد، لازم و ضروری است. مهمترین وظیفه ماسک های تنفسی محافظت

پاسخی بگذارید