عرضه محصولات بهداشتی
خانه / زیرانداز بیمار / قیمت زیرانداز بیمار ساخت ایران در بازار تهران

قیمت زیرانداز بیمار ساخت ایران در بازار تهران

زیرانداز های مورد استفاده برای بیماران و سالمندان که معمولا در مراکز بهداشت و درمان از آنها استفاده می گردد، برای پهن کردن بر روی تشک و تخت های مخصوص بیمارستانی و جلوگیری از رسیدن رطوبت و آلودگی به این وسایل به کار می رود. پس این لوازم کاملا ضد آب بوده و به شکل یکبار مصرف و دور انداختی هستند. برای اطلاع از قیمت زیرانداز بیمار ایرانی ساخت کشور، می توانید به مراکز فعال در بازار بزرگ تهران مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

قیمت زیرانداز بیمار ساخت ایران در بازار تهران

فروش عمده زیرانداز بیمارستانی با نازلترین قیمت

فروش عمده زیرانداز بیمارستانی با نازلترین قیمتزیرانداز بهداشتی بیمار معمولا برای بیماران و سالمندان ناتوانی که قدرت حرکت و جابجایی نداشته و کنترل و اختیار دفع ادرارشان را از دست داده اند استفاده می شود. به همین خاطر جنس این لوازم طوری است که رطوبت و نم را از خود عبور نمی دهند و در آن ها از الیاف نایلونی و پلاستیکی استفاده می شود.

این محصولات طوری ساخته شده اند که ارزان قیمت بوده و قابل دور انداختن باشند تا زحمت شستشو و نظافت آن ها از دوش مراقبان بیماران و پرستاران و کارکنان بیمارستان ها برداشته شود. همچنین کاملا استریل شده و ضد میکروب هستند تا از انتقال یافتن عوامل بیماری زا به افراد جلوگیری گردد.

جهت خرید زیرانداز های بیمارستانی با نازلترین قیمت ممکن، می توانید به سراغ یکی از شعب و نمایندگی های مراکز و موسسات پخش و فروش عمده و کلی این لوازم در سرتاسر کشور بروید. همچنین فروشگاه های عرضه کننده تجهیزات و لوازم پزشکی و بهداشتی و داروخانه ها نیز آن ها را ارائه خواهند داد.

تولید کننده انواع زیرانداز بیمار ایرانی با قیمت ارزان

تولید کننده انواع زیرانداز بیمار ایرانی با قیمت ارزانصنعت گران و مهندسان تولید کننده زیراندار بیمار و سالمند در داخل کشور این محصول را با برند و مارک ایرانی ساخته و وارد بازار های مصرف می نمایند. این محصولات مرغوب و با کیفیت داخلی، با بها و قیمت ارزانی در اختیار مصرف کنندگان داخلی کشور قرار می گیرند تا رضایت هرچه بیشتر آنان را فراهم سازند.

برای خرید انواع زیرانداز و تجهیزات پزشکی ایرانی، می توانید به مراکز و نمایندگی های پخش این محصولات در سرتاسر کشور مراجعه کنید.

خرید زیرانداز یکبار مصرف بیمارستانی به صورت عمده

خرید زیرانداز یکبار مصرف بیمارستانی به صورت عمدهیکی از پر مصرف ترین وسایلی که در هر واحد و مرکز بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد، مدل های متنوع و گوناگون زیرانداز سالمندان و بیماران است. وجود این نوع وسایل باعث می شود که به میزان زیادی از زحمات مربوط به حفظ بهداشت محیط و نیز هزینه های مربوط به آن کاسته شود.

اگر قصد تهیه و خرید زیرانداز یکبار مصرف بیمارستانی با بهای مناسب را دارید، بهترین کار این است که آن ها را به صورت یکجا و عمده، از یکی از دفاتر رسمی پخش کننده آن ها که محصول را به شکل مستقیم و بی واسطه از تولید به مصرف عرضه می نمایند خریداری کنید.

لیست قیمت زیرانداز بیمار با بهترین کیفیت در بازار

لیست قیمت زیرانداز بیمار با بهترین کیفیت در بازار زیرانداز های بیمار از پارچه های مخصوص بیمارستانی که اسپان باند نام دارند،با بهترین کیفیت ممکن ساخته می شوند. این پارچه ها برای تولید لباس های مخصوص اتاق عمل، باند، ماسک و … مورد مصرف قرار می گیرند و تنوع و گوناگونی خیلی زیادی دارند. ویژگی اصلی آن ها در بهداشتی و تمیز بودن و نیز یکبار مصرف بودنشان است.

آخرین و به روزترین لیست بها و قیمت زیرانداز بیمارستانی در بازار های داخلی کشور را می توانید با مراجعه نمودن به یکی از مراکز اصلی پخش کننده این محصولات و یا با جستجو کردن در وب سایت های اینترنتی استعلام نمایید.

بهترین زیرانداز بیمار موجود در بازار ایران

بهترین زیرانداز بیمار موجود در بازار ایرانبهترین و مناسب ترین زیرانداز برای بیماران، نوع یکبار مصرف و ضد آب آن است که نه رطوبت را از خود عبور دهد و نه نیازی به شستشوی مکرر داشته باشد.

انواع زیراندازهای بیمار موجود در کشور را می توانید، با مراجعه کردن به بازار های سرتاسر ایران مورد بررسی قرار داده و آن ها را متناسب با نوع نیاز و استفاده خود خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه انواع زیر انداز بیمار درجه یک در تهران

زیر انداز بیمار یکی از وسایل بهداشتی است که در هنگام مراقبت از بیمار یا سالمند از آن استفاده می شود. این نوع وسیله بهداشتی را می توانید از فروشگاه های کالا پزشک

پاسخی بگذارید