عرضه محصولات بهداشتی
خانه / ماسک یکبار مصرف / قیمت ماسک یکبار مصرف درجه یک با مناسب ترین قیمت

قیمت ماسک یکبار مصرف درجه یک با مناسب ترین قیمت

با بالا ر فتن آلودگی های محیطی همانند ذرات ریز معلق در هوا مانند گرد و غبار و همچنین میکروب ها همواره باید از وسایل بهداشتی برای انتقال این میکروب ها و آلودگی ها به بدن و ریه های خود خودداری کنیم، ماسک یکی از این ابزار ها است که مانع از ورود آلودگی و ویروس ها به دستگاه تنفسی انسان می شود، قیمت ماسک یکبار مصرف درجه یک بسیار پایین است و استفاده از آن به همه افراد توصیه می شود.

قیمت ماسک یکبار مصرف درجه یک با مناسب ترین قیمت

خرید انواع ماسک یکبار مصرف با قیمت ارزان

خرید انواع ماسک یکبار مصرف با قیمت ارزانمشتریان و مراکز بهداشتی همانند داروخانه ها، بیمارستان ها و … می توانند ماسک های یکبار مصرف مورد نیاز خود را از نمایندگی های فروش این محصولات با قیمتی ارزان تهیه نمایند.

این نمایندگی ها انواع ماسک های یکبار مصرف بند دار و کش دار را تولید و روانه بازار می کنند.

این ماسک ها در بسته بندی ها و تعداد های گوناگونی عرضه می شوند که هر کدام بر اساس تعداد موجود در بسته بندی،  نوع ماسک و کیفیت آن داارای قیمت های گوناگونی هستند ولی به طور کلی قیمت انواع ماسک در  نمایندگی های فروش بسیار پایین تر از سایر جاها است.

مشتریان همچنین در هنگام مراجعه به تولید کننده ماسک یکبار مصرف می توانند انواع ماسک های سه لایه کش دار و بند دار را تهیه کنند.

این ماسک ها با دارا بودن سه لایه حفاظتی تاثیر بسزایی در ممانعت از ورود ذرات و میکروب ها به دستگاه تنفسی افراد می شود، به همه افراد توصیه می شود از این ماسک های سه لایه برای بهداشت عمومی استفاده کنند.

دربرخی دیگر از ماسک ها فیلتر به کار رفته است که این فیلتر با تصفیه هوای محیط هوایی سالم را وارد ریه های انسان می کند و باعث بهبود تنفس و جلوگیری از ورود ویروس ها و ذرات معلق در هوا به دستگاه تتنفسی انسان می شود.

روش های تهیه ماسک های یکبار مصرف عمده

برای تهیه ماسک های یکبار مصرف به صورت عمده به نمایندگی های فروش که به صورت حضوری و یا اینترنتی فعالند مراجعه کنید.

این نمایندگی ها انواع ماسک های صورت یکبار مصرف و ماسک های جراحی یکبار مصرف را به صورت عمده برای مراکز بهداشتی و بیمارستان ها ارسال می کنند.

همچنین بسیاری از نمایندگی های فروش انواع ماسک های طبی را روانه بازار کرده اند که خریداران می توانند این ماسک ها را برای خود سفارش دهند.

ماسک های طبی از جمله ماسک هایی هستند که مصرف کننده در هنگام استفاده از آن بسیار راحت است و معمولا دچار مشکل نمی شود.

ماسک های طبی دارای قدرت فیلتراسیون و محافظت بالاتری نسبت به ماسک های معمولی هستند و ذرات معلق و آلودگی ها کتر به این ماسک ها نفوذ می کنند و به همین دلیل استفاده از این ماسک ها بهعموم توصیه می شود.

مشتریان برای خرید جزیی ماسک های یکبار مصرفبه مراکز بهداشتی و فروش لوازم بهداشتی همچون داروخانه ها و انواع فروشگاه ها مراجعه کنند.

ماسک های بسته بندی شده توسط نمایندگی ها در تعداد های مختلفی موجود می باشند که می توان به بسته های ۱۰ تایی، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و … اشاره کر د که دارای قیمت های گوناگونی می باشند.

علاوه بر ماسک های تولید داخل انو اع ماسک های خارجی نیز توسط نمایندگی های آن ها به صورت عمده به فروش می رسد.

تولید کنندگان ماسک یکبار مصرف در داخل ایران

تولید کنندگان ماسک یکبار مصرف در داخل ایرانکشورمان همواره یکی از تولید کنندگان مطرح وسایل پزشکی و بهداشتی در منطقه بوده است که حتی در دنیا نیز حرف برای گفتن دارد.

یکی از انواع ماسک ها ماسک نانو است که دانش ساخن این نوع از ماسک پیش از این فقط در اختیار چند کشور مطرح امریکا، انگلیس، ژاپن و آلمان بود که متخصصان کشورمان تولید این نوع ماسک را بومی کردند و به کشورهای تولید کننده ماسک نانو در دنیا پیوئستند همچننین انواع ماسک های یکبار مصرف توسط تولید کنندگان داخلی تولید می شود که علاوه بر رفع نیاز های داخلی بخشی از آن نیز صادر می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت ماسک یکبار مصرف در بازار های ایران

ماسک یکبار مصرف و دستکش های یک بار مصرف دوتا از وسایلی هستند که روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. همان طور که خود شما نیز شاهد هستید، استفاده از ماسک

پاسخی بگذارید