عرضه محصولات بهداشتی
خانه / زیرانداز بیمار / لیست قیمت خرید زیر انداز بیمار در بازار

لیست قیمت خرید زیر انداز بیمار در بازار

زیر انداز بیمار یا همان دروشیت برای سالمندان و بزرگسالانی که دچار بی اختیاری ادراری هستند گزینه ی مناسب و خوبی است. در هر زیر انداز بیمار از مقدار متفاوت و مختلفی پودر جذب کننده یا همان جاذب استفاده می شود از ۳ الی ۷ گرم و مسلم است هر چه پودر جاذب بیشتر در زیر انداز بیمار استفاده شود، قدرت جذب محصول بیشتر می شود. دوخت زیر انداز به شکل لوزی های کوچک روی آن باعث پخش شدن یکنواخت پودر جاذب در کل سطح زیر انداز به طور برابر می شود. قیمت خرید زیر انداز بیمار با توجه به کیفیت آن و همچنین قدرت جذب این محصول متفاوت است. 

لیست قیمت خرید زیر انداز بیمار در بازار

اطلاع از قیمت زیر انداز بیمار در بازار

اطلاع از قیمت زیر انداز بیمار در بازارزیر انداز بیمار در مراکز درمانی و مراکز نگه داری سالمندان و مهد کودک ها استفاده می شود و نیز می توان از آن ها در منزل نیز استفاده کرد و با جذب ترشحات و عفونت مانع از انتقال بیماری به دیگران می شود. زیر انداز بیمار دارای سه لایه ی پلی استر، پودر جاذب از مواد سلولزی و پارچه ناوون می باشد. قیمت زیرانداز سالمندان و کودکان با توجه به کیفیت و برند و همین طور قدرت جذب آن، تفوت های قابل توجهی دارد. شما می توانید به راحتی و بدون صرف هزینه ی اضافه و اتلاف زمان خود از طریق صفحه های مجازی از قیمت این محصول مطلع شده و درباره ی آن اطلاعات بیشتری نیز کسب کنید. 

پخش عمده زیر انداز بیمار در کشور

پخش عمده زیر انداز بیمار در کشورزیر انداز بیمار بسیار کاربردی است که به نمونه ای از موارد مصرف آن اشاره می کنیم:

  • جهت جلگیری از انتقال رطوبت در بستر افراد سالمند یا بیمارانی که از بیماری بی اختیاری ادرار رنج می برند. 
  • جهت جلوگیری از انتقال ترشحات بعد از عمل جراحی و شسشوی زخم ها 
  • جهت جلوگیری از ترشحات بعد از زایمان 
  • جهت جلوگیری از انتقال رطوبت در مورد کودکان که دچار مشکل شب ادراری می باشند. 
  • قابل استفاده برای بیماران بدون تحرک و ضعیف از نظر جسمانی
  • جهت استفاده برای مراقبت های بهداشتی مخصوصا برای خانم ها

و….

خرید و فروش عمده زیرانداز بیمار امروزه با گسترش فناوری و تکنولوژی، بسیار راحت شده شده است. شما می توانید در منزل و بدون صرف هزینه به راحتی از طریق وب سایت های تجاری و فروشگاه های اینترنتی محصول مورد نظر خود را چه به صورت عمده و یا چه به صورت جزئی خریداری کنید. 

خریدار زیر انداز بیمار مرغوب در مشهد

خریدار زیر انداز بیمار مرغوب در مشهدتولید کننده زیرانداز بیمار، می کوشد تا با استفاده از مواد اولیه خوب و با کیفیت، محصولی مرغوب را به بازار عرضه کند که مشتریان و خریداران آن راضی و خشنود باشند. زیر انداز بیمار ارزان، نیز باید توجه داشت که ممکن است از مواد اولیه ی مرغوب تهیه نشده باشد. اما این دلیل بر آن نیست که زیر انداز بیمار گران قیمت بسیار عالی است. باید به دنبال قیمت مناسب بود نه ارزان!!!مسلم است که هر ارزانی بی علت نیست..

بهترین مرکز ارائه زیر انداز بیمار در کشور

بهترین مرکز ارائه زیر انداز بیمار در کشوربیماران پس از عمل جراحی با توجه به احتمال خونریزی و آلوده شدن محیط از یک سو و از سویی دیگر احتمال آلوده بودن ملخفه باید از زیر انداز بهداشتی و یکبار مصرف استفاده کنند. و همینطور افراد دیگری که از این زیر انداز ها استفاده می کنند، سالمندانی هستند که از بی اختیاری ادرار رنج می برند. زیر انداز یکبار مصرف را کسانی که شب ادراری دارند نیز استفاده می کنند. همچنین خانم هایی که در دوران قائدگی از خونریزی شدید رنج می برند، با استفاده از این زیر انداز می توانند بدون استرس شب را با آرامش بخوابند. بعد از زایمان خانم ها دچار خونریزی پس از زایمان می باشند که با استفاده از زیر انداز بهداشتی بیمارستانی یا دروشیت در شرایط بهتری قرار می گیرند. با کیفیت ترین دروشیت یا زیر انداز بیمار که در ایران وجود دارد برند ابری سافت، پر فروش ترین و با کیفیت ترین زیر انداز بیمار ایرانی که کاملا استاندارد و بهداشتی است، تافته می باشند. ارزان ترین زیر انداز خارجی که کیفیت خیلی خوبی هم دارد و محصول کشور ترکیه است، دروشیت ایونی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت فروش عمده زیر انداز بیمار در تهران

زیرانداز بیمار از جمله کالاهای بهداشتی  می باشد که به دلیل کاربرد بالایی که دارد از فروش زیادی دز بازار برخوردار است و خریداران برای تهیه  و همچنین دریافت لیست

پاسخی بگذارید