عرضه محصولات بهداشتی
خانه / پوشک بچه / لیست قیمت خرید پوشک بچه در ایران

لیست قیمت خرید پوشک بچه در ایران

لیست قیمت خرید پوشک بچه در ایران  در طی ساعات  روز  به روز رسانی می شود. پوشک بچه انواع و اقسامی دارد از جمله پوشک مولفیکس که سایز بندی دارد از شماره یک تا هفت.

پوشک مولفیکس چسبی یکی دیگر ازاین پوشک ها است که  دارای هفت تا هیجده کیلو گرم وزن دارد و در سایز شماره چهار به بازار عرضه می شود. خرید یک پوشک خوب و قابل اطمینان حق فرزند دلبند شماست. ساعت های متمادی کودک  شما با پوشک بسته شده است. 

بیایید در انتخاب پوشک دقت نظر بیشتری داشته باشیم و به فکر سلامتی جسم و روح فرزندمان باشیم. فرزند شما باید بتواند به آسانی و راحتی بدون ابراز ناراحتی یا نشان دادن حساسیت وجود پوشک را بپذیرد و آزادانه حرکت کند .

یک نکته اساسی دیگر در مورد خرید پوشک بچه باید به این نکته توجه کنیم که چسب های خوب و مستحکمی داشته باشد تا به راحتی نتواند آن را باز کند و خاطر شما ازین بابت آسوده باشد.  

لیست قیمت خرید پوشک بچه در ایران

بازار فروش پوشک بچه با انواع برندها

بازار فروش پوشک بچه با انواع برندها  پوشک بچه  در انواع برند و قیمت با بهترین کیفیت در حال حاضر به بازار عرضه می شود.  پوشک مولفیکس  بیشترین آمار  فروش را به خود اختصاص داده است. چند لایه بودن و سبکی پوشک و قدرت بالای جذب و ضد حساسیت  از مختصات یک پوشک خوب به حساب می آید.

پوشک بچه در برندهای مختلف از جمله بارلی و مای بی بی و پنبه ریز ،مرسی و مبارک در سایزهای مختلف با انعطاف پذیری خوب و قابل توجه در بازار به فروش می رسد.

همیشه  به یاد داشته باشیم برای فرزند دلبندمان بهترین گزینه ها را انتخاب کنیم نه ارزان ترین 

فروشنده بزرگ پوشک بچه همیشه باید در نظر داشته باشد جدا از  بحث مادی و کسب درآمد باید وجدان کاری داشته باشد و با مشتری صادقانه برخورد نماید. بچه ها مثل گل ها لطیف هستند و پوست آن ها کاملا نازک و شکننده بنابراین صداقت ملاک بسیار خوبی برای یک فروشنده به حساب می آید. 

پخش و توزیع انواع پوشک نوزاد وارداتی

پوشک هاگیز،  پمپرز ترک و آلمان پوشک های وارداتی به ایران به حساب می آیند و کیفیت بسیار خوب و قابل توجهی دارند.  از مختصات این نوع از پوشک خاصیت انعطاف پذیری  و سبک بودن آن ها است.

در هر کشوری امر صادرات و واردات اصول و قواعد خاص خود را دارد.  پوشک بچه در برند های مختلف  در قیاس با تولیدات داخلی و وطنی توانسته است رقابت چشم گیری از خود نشان دهد.  علیرغم اینکه تولیدات داخلی بسیار متنوع هستند اما تا این لحظه  قادر به حذف پوشک های خارجی خصوصا ترکیه ای در بازار پوشک ایران نشده اند. 

پوشک پمپرز  از برندهای خوب و معتبر  تولیدات داخلی ایران است اما با تمام این تفاسیر همچنان واردات پوشک به داخل ایران روند خود را حفظ کرده است. حمایت از تولید ملی و داخلی کمک مستقیم به اقتصاد ایرانی محسوب می شود.

خریداران عمده پوشک بچه باکیفیت

خریداران عمده پوشک بچه باکیفیت در تمام مراکز اینترنتی و فروشگاه های معتبر و فعال، پوشک بچه را می توان به آسانی خریداری نمود.  اصولا افرادی هستند که بدون حضور واسطه به روش مستقیم از درب کارخانه تحویل می گیرند و در بازار به فروش می رسانند. 

افراد بسیار فعال و توانمندی دربازار هستند که به صورت عمده پوشک بچه و درکل میشه گفت پوشک نوزاد را با قیمت بسیار مناسب  خریداری می کنند و با افزایش چند درصد قیمت آن محصول  و فروش آن به فروشگاه هاو….سود خوب و قابل توجهی کسب می کنند. 

قیمت پوشک بستگی به وزن، برند و سایز دارد و خاصیت های دیگر مثل منعطف بودن و نرم بودن آن و چند لایه بودن پوشک و اینکه شما آن را به صورت مستقیم خریداری کنید یا چند دست توی بازار چرخیده باشد و بطور غیر مستقیم به دست شما رسیده باشد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت روز پوشک بچه در ایران

قیمت روز پوشک بچه در ایران را می توان از مراکز و فروشگاه های معتبر عرضه کننده این محصولات در سراسر کشور مطلع شد. در کشور ایران شرکت های تولید کننده پوشاک بچه گا

پاسخی بگذارید