عرضه محصولات بهداشتی
خانه / ماسک یکبار مصرف / لیست قیمت ماسک یکبار مصرف در بازار های ایران

لیست قیمت ماسک یکبار مصرف در بازار های ایران

ماسک یکبار مصرف و دستکش های یک بار مصرف دوتا از وسایلی هستند که روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. همان طور که خود شما نیز شاهد هستید، استفاده از ماسک ها در محیط های عمومی که بیشتر آلوده هستند زیاد دیده می شود. اکثرا برای جلوگیری از هوای آلوده و یا غبار آلود از ماسک استفاده می کنند. برای جلوگیری از ورود هوای سرد به ریه ها برای کسانی که ریه های حساسی دارند و کسانی که یه بیماری های ویروسی مبتلا هستند، استفاده از ماسک یکبار مصرف توصیه می شود. قیمت ماسک یکبار مصرف در بازار با توجه به نوع, جنس, برند  و تعداد آن در جعبه متفاوت است.

لیست قیمت ماسک یکبار مصرف در بازار های ایران

خرید به صرفه ماسک ارزان در کشور

خرید به صرفه ماسک ارزان در کشور

هنگامی که می خواهید از ماسک یکبار مصرف استفاده کنید  باید نوع کاربرد و همچنین جنس موادی که برای تهیه ی آن بکار رفته توجه نمایید. عموما ماسک های کاغذی که از خمیر چوب تهیه می شوند، نسبت به ماسک های پارچه ای قیمت پایین تری دارند، اما از نظر کیفیت و کارآیی در رده ی پایین تری قرار می گیرند.


از ماسک های کاغذی بیشتر در کارخانه ها، صنایع غذایی، صنایع الکترونیک و سالن های زیبایی و به منظور حفاظت از محیط استفاده می کنند. ماسک های کاغذی با محیط ریست سازگارترند، تجزیه پذیرتر هستند و برای صورت و بدن بدون ضرر می باشند. ماسک های کاغذی در انواع بسته بندی های مختلف موجود هستند و معمولا به تعداد زیاد در بسته ها قرار دارند.

بهترین روش تهیه ماسک های ارزان در بازار

برای خرید ماسک در بازار با قیمت مناسب می توانید به فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه کنید و یا به صورت مستقیم به داروخانه ها و یا مراکز فروش تجهیزات پزشکی سر بزنید، اما معمولا بهترین روش تهیه ماسک ارزان در بازار، خرید آنلاین می باشد.

از انواع دیگر ماسک های یکبار مصرف، ماسک پزشکی سه لایه است که جنس این ماسک از پارچه های پروپلین لایه ای و یا همان اسپان باند است و دارای کاربردهای زیر می باشد:

  • محافظت در برابر ذرات معلق گرد و غبار،
  • آلودگی های ویروسی،
  • پیشگیری از بیماری های واگیر دار
  • عفونت های ویروسی  و …..

ماسک های پزشکی معمولا در آزمایشگاه ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این ماسک ها طوری طراحی شده اند که فقط یکبار قابل استفاده هستند، بنابراین وقتی ماسک را از صورت جدا می کنید آن را در سطل زباله ی مخصوص وسایل بیوشیمایی مانند ماسک های استفاده شده و دستکش قرار دهید.

پخش و توزیع انواع ماسک یکبار مصرف

پخش و توزیع انواع ماسک یکبار مصرف یکی از مسایلی که باید مورد توجه قرار داد تاریخ تولید و تاریخ انقضا و همچنین نحوه ی بخش و توزیع انواع ماسک یکبار مصرف است. پخش و توزیع انواع ماسک یکبار مصرف بر عهده ی شرکت های فعال در زمینه تولید و پخش تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی می باشد. تاریخ انقضای ماسک های یکبار مصرف به نوع مواد بکار رفته بستگی دارد و در برندهای مختلف اندکی متفاوت است.

یکی از مسائل مهم دیگر طریقه ی استفاده صحیح از ماسک می باشد. قبل از تماس با ماسک، ابتدا دست ها باید به خوبی شسته شوند، سپس ماسک از جعبه خارج شده و از نظر عدم وجود پارگی یا سوراخ شدگی بررسی گردد و در آخر بندها و یا کش های نگه دارنده و محکم کننده ی ماسک باید به درستی در پشت سر قرار گرفته و ماسک را به طور کامل روی صورت قرار داد. ماسک باید به طور کامل بینی و دهان را بپوشاند.

امروزه ماسک ها برای افراد معمولی هم کاربردهای فراوانی دارند که اختصارا به چند مورد در زیر اشاره شده است:

  1. استفاده از ماسک هنگام استفاده از مواد شیمیایی
  2. هنگام جمع آوری مواد آلوده و خطرناک
  3. هنگام سفرهای برون شهری و درون شهری با وسایل نقلیه عمومی
  4. هنگام تردد در مناطق مرکزی و آلوده شهری
  5. در هنگام ابتلا به بیماری های تنفسی و ویروسی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش ماسک یکبار مصرف درجه یک

ماسک یکبار مصرف از جمله وسایل شخصی و بهداشتی است که افراد در زمان آلودگی از آن استفاده می کنند تا دچار تنگی نفس و مشکلات دیگر نشوند. این ماسک ها به صورت کاملا ت

پاسخی بگذارید