عرضه محصولات بهداشتی
خانه / زیرانداز بیمار / مرجع فروش عمده زیر انداز بیمار در بازار

مرجع فروش عمده زیر انداز بیمار در بازار

در ابتدای این مطلب باید بدانید که زیرانداز بیمارستانی، دقیقا چیست؟ این محصول در واقع یک پارچه در اندازه ی مشخص و با دوخت و بافت خاصی می باشد، که بیشتر در بیمارستان ها از آن، برای زیر بیماران و رعایت بهتر بهداشت آنان استفاده می کنند. این زیر انداز به گونه دوخته شده است که لیز نمی خورد و در زیر بدن بیمار، کاملا ثابت خواهد بود. معمولا از این محصول برای افرادی که نمی توانند کنترل ادرار خود را داشته باشند، استفاده می کنند. فروش عمده زیر انداز بیمار در بازار و توسط شرکت های مختلف انجام می شود. با این مقاله همراه شوید تا این محصول و کاربرد های آن را بهتر بشناسید.

 مرجع فروش عمده زیر انداز بیمار در بازار

نمایندگی فروش عمده انواع زیر انداز یکبار مصرف بیمار

نمایندگی فروش عمده انواع زیر انداز یکبار مصرف بیمار زیر انداز یکبار مصرف بیمار، معمولا به طور مداوم تعویض می شود تا بدن بیمار در شرایط تمیزی قرار داشته باشد و دچار بیماری های دیگر و سایر عفونت ها نشود.

در این زیر انداز ها، دوخت های لوزی شکلی وجود دارد، که مانع از لغزش و حرکت محصول در زیر بیمار می شود.

از این محصول در خانه ی سالمندان نیز استفاده می شود. همانطور که می دانید بعضی از افراد در زمان پیری دیگر نمی توانند ادرار خود را کنترل نمایند. معمولا در تخت یا رخت خواب این افراد، این زیر انداز را قرار می دهند، تا از نفوذ ادرار فرد به تشک، جلوگیری نمایند.

نوع یکبار مصرف این محصول، پس از هر بار استفاده، دور انداخته می شود و یک عدد نوی آن، جایگزین قبلی می گردد.

لیست ارزان ترین زیر انداز بیمار در بازار

لیست ارزان ترین زیر انداز بیمار در بازارقیمت زیرانداز بیمارستانی بسته به سایز و نوع محصول می تواند بسیار متفاوت باشد. مثلا بعضی از زیر انداز ها از سایز بزرگ تری برخوردارند و مطمئنا عملکرد بهتری خواهند داشت.

معمولا سایز های بزرگ این محصول گران تر می باشند. همچنین بعضی از این زیر انداز ها آنتی باکتریال هستند و جلوی رشد هر گونه باکتری را می گیرند. 

قیمت زیر انداز های آنتی باکتریال از محصولات ساده، گران تر می باشد، اما می تواند از بسیاری از عفونت های باکتریایی، جلوگیری نماید.

همچنین این زیر انداز ها، بر اساس کاربرد، به دو نوع: تک لایه و چند لایه تقسیم می شوند. پد های چند لایه معمولا می توانند مدت طولانی تری استفاده شوند و از هرگونه نفوذ رطوبت به بخش های دیگر، به خوبی جلوگیری می کنند.

صادرات زیر انداز بیمار به کشور های دیگر

صادرات زیر انداز بیمار به کشور های دیگرشما می توانید این محصول را از بسیاری از داروخانه ها و یا مراکزی که لوازم بیمارستانی را عرضه می کنند، تهیه نمایید.

البته خرید اینترنتی زیرانداز بیمار نیز، امکان پذیر است. بسیاری از شرکت های تولید کننده ی این محصول، پس از تولید انواع زیر انداز و سایر لوازم بهداشتی بیمارستانی ، آن را به صورت عمده در سایت شرکت نیز، به فروش می رسانند.

همچنین این محصول را در دیگر فروشگاه های اینترنتی نیز می توانید پیدا کنید. از آن برای کودکانی که شب ادراری دارند نیز می توانید استفاده نمایید.

معمولا کسانی که حیوان خانگی دارند می توانند برای زیر حیوان نیز، از انواع آنتی باکتریال این محصول استفاده نمایند، تا علاوه بر سلامت حیوان و تمیزی محیط، از شیوع بیماری های مربوط به حیوانات نیز، به نوعی جلوگیری نمایند.

برای تعویض نوزادان نیز، این زیر انداز های یکبار مصرف را بکار ببرید و پس از پایان کار آن را دور بیاندازید.

قیمت خرید عمده ی زیر انداز بیمار در تهران

قیمت خرید عمده ی زیر انداز بیمار در تهرانتولید کننده زیرانداز بیمار، معمولا تلاش می کند، که کیفیت محصول خود را بهبود بخشد و محصول سالم و مناسبی را تولید نماید تا در نهایت فروش خوبی نصیبش گردد.

از جمله ویژگی هایی که یک زیر انداز بیمار باید داشته باشد، به شرح زیر است:

  • ضد آلرژی
  • از پراکنده شدن بو و رطوبت به خوبی جلوگیری نماید
  • دارای لایه های مناسب با جذب بالا
  • سایز مناسب

معمولا این محصول در سایز های: ۱۰۰×۷۰، ۷۰×۱۷۰، ۶۰×۶۰، ۶۰×۹۰ و ۶۰×۱۹۰ بیشتر در بازار دیده می شود. البته سایز ۶۰×۹۰ متداول تر بوده و بیشتر استفاده می شود. 

سایز ۶۰×۶۰ آن مخصوص کودکان می باشد. نوعی از این زیر انداز ها با عنوان بالدار شناخته می شوند که لبه هایی در حدود ۴۰ سانتی متر در دو طرف دارند که به زیر دشک می رود و باعث ثبات بهتر زیر انداز می شود.

سایز های بزرگ این محصول، برای افراد چاق مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خرید و فروش زیر انداز بیمار در بازار

برای آگاهی از  قیمت خرید و فروش زیر انداز بیمار می توان به وب سایت های اینترنتی مراجعه کرد. سایت های اینترنتی به دلیل آنلاین بودن آخرین قیمت این محصول را گزارش

پاسخی بگذارید