عرضه محصولات بهداشتی
خانه / دستمال مرطوب / مرکز خرید دستمال مرطوب مرغوب در اصفهان

مرکز خرید دستمال مرطوب مرغوب در اصفهان

امروزه تقریبا دستمال های مرطوب را بر روی هر میز آرایش زنانه ایی یافت می کنیم که اسیتفاده از آن یکی اتز سریع ترین روش ها بر ای پاک کردن مواد مختلف و آلودگی ها از روی صورت است، اما در هنگام خرید دستمال مرطوب باید نکاتی را مد نظر قرار داد که شما را به خواندن این ادامه این مطلب دعوت می کنیم.مرکز خرید دستمال مرطوب مرغوب در اصفهان

اطلاع از قیمت دستمال مرطوب در بازار

اطلاع از قیمت دستمال مرطوب در بازار با توجه به قیمت دستمال مرطوب  استفاده از این محصول به خصوص در نزد زنان بیشتر شده است زیرا از قیمت نسبتا پایینی برخوردارند.

این دستمال ها در بسته بندی های مختلف ۱۰، ۲۰، ۴۰، ۵۰، ۶۰، ۱۲۰ و … تولید می شوند که مشتریان بر حسب نیاز خود و به میزان استفاده می توانند این بسته ها را خریداری کنند که با توجه به تعداد دستمال های موجود دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت دستمال های مرطوب اثر می گذارد جنس آن است.

در ساخت بسیاری از انواع دستمال مرطوب از پلی استر و سلولز استفاده می کنند که دستمال هایی که درصد بالاتری سلولز داشته باشند و به همان میزان درصد کمتری پلی استر داشته باشند از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

خرید دستمال مرطوب با جنس عالی

اگر به استفاده از دستمال های مرطوب اجبار دارید حتما از بهترین جنس های دستمال های مرطوب استفاده کنید تا زیانی به شما نرسد.

زنان زیادی پس از استفاده از مواد آرایشی، این مواد را از روی صورت خود پاک نمی کنند و همین عامل باعث پیری زودرس پوست آن ها می شود و استفاده از دستمال های مرطوب برای پاک کردن این آلودگی ها در کمترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

در هنگام خرید از دستمال هایی را بخرید که استفاده از مواد شیمیایی در آن ها کم باشد، پلی استر در حدود ۶۰ درصد بسیاری از دستمال های مرطوب را تشکیل می دهد که شیمیایی است و برای افراد ممکن است زیان بار باشد اما دستمال هایی که از سلولز کامل تشکیل شده باشند دارای جنس عالی هستند و زیان کمتری را دارند، پس شما می توانید بهترین جنس دسنمال مرطوب درجه یک را از فروشگاه های مختلف و مراکز فروش لوازم بهداشتی خریداری کنید.

در ساخت دستمال های مرطوب از آب استفاده می کنند و برای اضافه کردن خاصیت ضد میکروبی از محلول فنوکسی اتانول استفاده می کنند که کاملا شیمیایی است و خاصیت ضد میکروبی دارد، همچنین از فتالات ها به عنوان تثبیت کننده در این دستمال ها استفاده می کنند.

با اینکه این مواد مجوز گرفته اند و در تولید دستمال های مرطوب استفاده می کنند اما این مواد ممکن است عامل بسیاری از بیماری های خطرناک باشند پس بهتر است از آب و مواد شوینده برای پاک کردن صورت خود استفاده کنید و تنها در موارد ضروری اگر مایلید از دستمال مرطوب استفاده کنید.

به همین دلایل استفاده از این دستمال ها برای پاک کردن کودک شما توصیه نمی شود و زنان باردار نیز تا حد امکان از این محصول استفاده نکنند.

ضمن اینکه در هنگام خرید بهترین جنس آن را خریداری نمایید تا متحمل ضرر کمتری شوبد.

اما در کنار این موارد دستمال های مرطوب بر پایه گیاهی تهیه شده اند که سبب رفع چربی های پوست صورت می شود و لطافت و درخشندگی را به پوست شما هدیه می کند.

پخش کننده انواع دستمال مرطوب در اصفهان

پخش کننده انواع دستمال مرطوب در اصفهان در سراسر استان اصفهان پخش کننده ها و مراکز فروش لوازم بهداشتی زیادی وجود دارند که دستمال مرطوب درجه یک را با قیمت نمایندگی به فروش می رسانند.

تولید کنندگان این محصول اگرچه خود از آب برای تولید این محصولات استفاده کرده اند اما ادعا دارند که استفاده از این محصولات می تواند تا حد زیادی در مصرف آب صرفه جویی کنند.

به همین دلایل استفاده از این محصول و فروش آن در نمایندگی های فروش صورت می پذیرد که خریداران می توانند آن ها را تهیه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده انواع دستمال مرطوب / توزیع و پخش دستمال مرطوب ایرانی

قیمت دستمال مرطوب به کیفیت و محل تهیه آن بستگی دارد، که از مواد درجه یک ساخته شده است یا مواد درجه دو؟  که هر دو بر روی قیمت این کالا تاثیر گذار می باشند.

پاسخی بگذارید