عرضه محصولات بهداشتی
خانه / زیرانداز بیمار / مرکز خرید و فروش عمده زیرانداز بیمار در مشهد

مرکز خرید و فروش عمده زیرانداز بیمار در مشهد

در مراکز بهداشتی و درمانی نظیر بیمارستان ها، برای حفظ بهداشت و ایمنی همه بیماران و نیز کارکنان این مراکز، از البسه و لوازم یکبار مصرفی استفاده می شود که بعد از هر بار استفاده توسط یک نفر دور انداخته می شود و دیگر هیچ نیازی به شستشو و ضدعفونی کردن برای مصرف دوباره ندارد. به این ترتیب هم در زمان صرفه جویی می شود و هم در هزینه. با مراجعه به مرکز خرید و فروش عمده زیرانداز بیمار در مشهد و سایر شهرهای کشور می توانید این لوازم را به شکل کلی و با بهای ارزان تهیه کنید.

مرکز خرید و فروش عمده زیرانداز بیمار در مشهد

فروش عمده زیرانداز بیمار و سالمند با نازلترین قیمت

فروش عمده زیرانداز بیمار و سالمند با نازلترین قیمتزیرانداز های مورد استفاده در بیمارستان ها و مطب های دکتر، از جنس پارچه ای به نام اسپان باند تولید می گردند. این پارچه ها طوری ساخته می شوند که در آن ها هیچ بافتی وجود ندارد. 

طراحی و ساخت ویژه این پارچه ها در کنار بهای خیلی ارزانی که دارند، باعث شده است که از آن ها در تولید کردن انواع لباس ها و لوازم یکبار مصرف بهداشتی و نیز باندهای بیمارستانی استفاده شود. مهم ترین خصوصیت این محصول بهداشتی، استریل و آنتی باکتریال بودن آن است که هیچ نوع حساسیت، عفونت و التهابی در بدن سالمندان و بیماران ایجاد نخواهد کد.

در مراکز اصلی پخش و فروش زیرانداز بیمارستانی می توانید این محصولات را در حجم عمده و با نازلترین قیمت ممکن خریداری کنید. به این ترتیب تا حد زیادی در صرف هزینه های مادی برای تهیه این تجهیزات صرفه جویی خواهید کرد. 

با کاربرد انواع زیرانداز سالمندان تا حد زیادی از مخارج مربوط به استخدام نیروی انسانی جهت شستشوی این ملزومات و نیز زمان مورد نیاز برای این کار کاسته می شود. 

خرید زیرانداز یکبار مصرف بهداشتی بیمار در انواع معمولی و بالدار

خرید زیرانداز یکبار مصرف بهداشتی بیمار در انواع معمولی و بالدار انواع زیرانداز های بهداشتی بیمارستانی شامل دو نوع معمولی و بالدار هستند. با این وسایل اگر بیمار لباس خود را خیس کند، از انتقال رطوبت به زیرانداز و تشک و تخت او جلوگیری می شود. این زیرانداز کوچک کاملا یکبار مصرف بوده و قابل دور انداختن می باشد.

جهت تهیه و خرید مدل های مختلف زیرانداز یکبار مصرف بیمار می توانید به سراغ داروخانه ها، فروشگاه های لوازم پزشکی و یا شرکت های ویژه پخش این دست اجناس در سرتاسر کشور بروید. 

کارخانه تولید زیرانداز بیمار با بهترین کیفیت در اصفهان

کارخانه تولید زیرانداز بیمار با بهترین کیفیت در اصفهانمراکز صنعتی و کارخانه های تولیدی بسیاری در سطح کشور و بخصوص شهر اصفهان وجود دارند که به امر ساخت و تولید زیرانداز بیمار مشغول هستند. این مراکز، با بکارگیری شیوه های نوین و دستگاه های پیشرفته صنعتی به ساختن کالای مرغوب و با کیفیت می پردازند. سپس محصول تولیدی خود را در تمامی شهرهای کشور توزیع کرده و با بهترین نرخ و قیمت ممکن به دست مصرف کنندگان می رسانند.

محصولات وارداتی مشابه شاید از نظر قیمت خیلی گران تر از انواع داخلی باشند، اما از کیفی هیچ فرقی با هم ندارند. شما عزیان می توانید با خرید این محصولات و اجناس ایرانی، به رشد اقتصادی و پیشرفت های صنعتی کشور کمک شایانی کرده و از وابستگی ما به سایر دولت ها و واردات این ملزومات به کشور جلوگیری نمایید.

لیست قیمت زیرانداز بیمارستانی در تهران

لیست قیمت زیرانداز بیمارستانی در تهرانجهت استعلام کردن لیست قیمت های روز زیرانداز بیمارستانی در تهران و سایر شهرهای کشور، می توانید به مراکز و شرکت های پخش و فروش این محصولات مراجعه نمایید. یا اینکه با تلفن واحد پشتیبانی آن ها تماس برقرار سازید.

فروشگاه اینترنتی انواع زیرانداز بهداشتی بیمار در سایز های مختلف

فروشگاه اینترنتی انواع زیرانداز بهداشتی بیمار در سایز های مختلفبرای خرید انواع زیرانداز بیمار، می توانید به شکل مستقیم به درب کارخانه های سازنده و تولیدی آن بروید. البته به شرطی که سفارش در حجم عمده ارائه گردد که این کار
عمدتا توسط نمایندگی های پخش محصول صورت می گیرد.

انواع زیرانداز بهداشتی بیمار در سایز های مختلفی وجود دارد و شما می توانید آن ها را از فروشگاه های حقیقی سطح شهر ها، و یا فروشگاه مجازی که در سایت های اینترنتی به عرضه محصول می پردازد تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خرید و فروش زیر انداز بیمار در بازار

برای آگاهی از  قیمت خرید و فروش زیر انداز بیمار می توان به وب سایت های اینترنتی مراجعه کرد. سایت های اینترنتی به دلیل آنلاین بودن آخرین قیمت این محصول را گزارش

پاسخی بگذارید