عرضه محصولات بهداشتی
خانه / ماسک یکبار مصرف / واحد فروش عمده ماسک یکبار مصرف در بازار

واحد فروش عمده ماسک یکبار مصرف در بازار

فروش عمده ماسک یکبار مصرف در بازار باعث محافظ صورت برای جلوگیری از شیوع میکروب از شخص به شخص دیگر یا محافظت از فرد در استنشاق ذرات موجود در هوا پوشیده می شوند. آنها با یک جبهه پلاتر ساخته شده اند با حلقه های گوش و یا بند یا پارچه یا در یک طرح لیوان کانتینر پارچه ای تنظیم کنید و به طور معمول یک قطعه بینی قابل تنظیم و یک نوار نگهدارنده وجود دارد که ماسک را در جای خود محافظت می کند. آنها در کاربردهای پزشکی و صنعتی برای پوشاندن دهان و بینی از اسپری ها ، بخارات و ذرات مورد استفاده قرار می گیرند.

مردم هرگز نباید ماسک صورت را به اشتراک بگذارند. منظور آنها از موارد یکبار مصرف است و اگر در تنفس مشکل دارید و یا ماسک نرم می شود ، باید با خیال راحت ماسک را دور ریخته و آن را جایگزین موارد جدید کنید.

واحد فروش عمده ماسک یکبار مصرف در بازار

تولید کنندگان و صادرکنندگان ماسک پزشکی یکبار مصرف

تولید کنندگان و صادرکنندگان ماسک پزشکی یکبار مصرف ماسک صورت یکبار مصرف به گونه ای طراحی شده است که یک پوشش محافظ را برای صورت به وجود می آورد به گونه ای که اجازه ندهد که میکروب ها هنگام تنفس وارد بدن انسان شوند. PSI به عنوان یکی از برجسته ترین تولید کنندگان و صادر کنندگان ماسک صورت پزشکی از هند شمرده می شود.

ویژگی های ماسک صورت یکبار مصرف:

تصفیه باکتری بالا

مقاومت در برابر تنفس کم

نفوذ پذیری هوا با کلیپ بینی فلزی

خنک و راحت

استریل شده توسط E. O Gas

با سونوگرافی جوش داده شده است

موجود در حلقه گوش کراوات / روشن

لیست قیمت ماسک یکبار مصرف در بازار

لیست قیمت ماسک یکبار مصرف در بازار تولید و قیمت ماسک یکبار مصرف( با تکیه بر نیازهای مشتریان)در بازارها باید بطور جدی نظارت شود.

بعنوان مثال باید ماسک هایی با قیمت های مناسب برای کودکان روانه ی بازار شود علاوه بر آنها باتوجه به شرایط آب و هوایی و آلوده بودن کشور و خطرات ناشی از بیماری ها ،ویروس ها ،گردوغبار و… همه بخصوص خود پزشکان و پرستاران باید آن را تهیه کنند.

در عصر امروز خرید ماسک یکبار مصرف برای همه ضروری است و ضامن اصلی سلامتی به شمار می رود برای همین باید قیمت این محصول نظارت شود.

فروش انواع ماسک یکبار مصرف در تهران

فروش انواع ماسک یکبار مصرف در تهران

این که شما در یک محیط پزشکی با بیماران بیمار کار کنید یا سیستم ایمنی ضعیفی دارید و به محافظت در برابر ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا نیاز دارید ، ماسک های ضد ویروسی صورت ما می تواند مؤثر باشد. این ماسک های زحمتکش دارای چندین لایه هستند که با ترکیباتی درمان شده اند که سویه های مختلف ویروس آنفلوانزا را غیرفعال می کنند تا به شما در حفظ سلامتی کمک کند.

 بهترین ماسک یکبار مصرف را می توان از داروخانه ها خریداری کرد.

انواع ماسک یکبار مصرف :

ماسک صورت

ماسک جراحی

ماسک طبی

ماسک طبی جراحی

است .علاوه بر اینها ماسک های گردوغبار نیز بسیار معروف اند مانند:

ماسک گردوغبار FFP1 :برای گرد و غبار آجری ، سلولز ، سیمان ، گرد و غبار ذغال سنگ ، گچ ، سنگ آهک ، گچ پاریس ، گرده ، شکر.

ماسک گردوغبار FFP2 :برای گرد و غبار ترمز ، گرد و غبار پنبه ، گرد و غبار گرانیت ، یونجه ، گرد و غبار سرب و دود ، گرد و غبار چوب نرم.

ماسک گردوغبار FFP3 :برای ویروس ها ، باکتری ها ، گرد و غبار رادیواکتیو ، آزبست.

و ماسک گردوغبار مزاحم :ماسک های گرد و غبار آسایش یا مزاحمت دارای درجه رسمی FFP نیستند و نباید به عنوان تجهیزات محافظ تنفسی کامل در نظر گرفته شوند.

تولید کننده بهترین ماسک یکبار مصرف در کشور

تولید کننده بهترین ماسک یکبار مصرف در کشور برای ساخت و عمده فروشی ماسک های صورت پزشکی یکبار مصرف از مواد پیشرفته و غیر بافته پیشرفته استفاده می شود و کلیه مواد تولیدی به درستی گواهی می شوند.برای تولید این محصول از تجهیزات کاملاً خودکار و برش مطابق با GMP و استانداردهای کیفیت استفاده می نمایند. با تولید چرخه کامل ، می توان از کیفیت بالا ، طیف گسترده ای از محصولات ، رویکرد سفارشی و قیمت گذاری انعطاف پذیر اطمینان حاصل کنیم.

برای تولید ماسک یکبار مصرف پزشکی از مواد نبافته مصنوعی استفاده می شود که برای تولید محصولات پزشکی یکبار مصرف طراحی شده اند. مواد سازگار با محیط زیست ، ضد باکتریایی جامد ، بادوام ، مقاوم در برابر گرما و در برابر مواد شیمیایی ، قارچ و قالب مقاوم هستند. آنها از نفوذ پذیری هوا بسیار خوبی برخوردار هستند ، الکتریسیته ساکن را انجام نمی دهند و یا واکنش های آلرژیک را تحریک نمی کنند. نرم و سبک وزن ، آنها مشابه پارچه های ظریف پنبه ای هستند.نکته عالی دیگر در مورد این مواد نبافته این است که آنها نسبتاً ارزان و کاربردی آسان دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120616032
آدرس کانال: behdashtii98@
پست الکترونیکی: Saeedemadi68@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت ماسک یکبار مصرف در بازار های ایران

ماسک یکبار مصرف و دستکش های یک بار مصرف دوتا از وسایلی هستند که روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. همان طور که خود شما نیز شاهد هستید، استفاده از ماسک

پاسخی بگذارید